به موسسه مالیاتی حسابداری رهافام خوش آمدید!
موسسه حسابداری مالیاتیموسسه حسابداری مالیاتیموسسه حسابداری مالیاتی
02188854146
02145293
info@hesabdarkomak.com
تهران، ابتدای بلوار کشاورز،پلاک 31 طبقه سوم جنوبی

خدمات مالیاتی

صفر تا صد امور مالیاتی خود را به رهافام بسپارید

خدمات مالیاتی به مجموعه خدماتی گفته میشود که متخصصان این حرفه برای افرادی که در موضوعات مختلف مالیاتی نیاز به کمک داردند را ارائه میکنند و در صورت بروز مشکلات مختلف در انواع شاخه های امور مالیاتی،با استفاده از روش های قانونی نسبت به رفع آنها اقدام می نمایند.امروزه تمام کسب و کارها ملزم به پرداخت مالیات می باشند و با سخت گیری های اخیر سازمان مالیاتی و تمرکز روی کسب و کارها مالیات های سنگینی برای کسب و کارها ایجاد شده که امکان کاهش آنها در برخی مواقع بسیار سخت و یا نا ممکن میباشد.

موسسه مالیاتی حسابداری فناوران رهافام با 20 سال تجربه کاری و با داشتن وکلای مالیاتی و مدیران مالی و مالیاتی تدابیری برای هر کسب و کار ایجاد کرده تا آنها بدون دغدغه به کسب و کار خود بپردازند و نگرانی بابت خدمات مالیاتی خود نداشته باشند.

تمامی کسب و کارها موظف هستند که نسبت به درآمد سالانه خود مبلغی به عنوان مالیات دولت، پرداخت کنند. اما بر خلاف تصورات، مبحث مالیات بسیار پیچیده است و هر کسی نمی‌تواند آن را به بهترین نحو مدیریت کند؛ زیرا قوانین و مقررات مختلفی در حوزه مالیات کسب و کارها وجود دارد و صد البته تجربه کاری و نحوه مذاکره با ممیزهای مالیاتی بسیار با اهمیت است. از این رو ما سعی میکنیم با اشراف کامل بر حوزه مالی کسب و کارها نسبت به کاهش مالیات قدم برداریم.

اگر شرکتی با نداشتن دانش و آگاهی در این زمینه اشتباهی در پرداخت مالیات داشته باشد ممکن بیشتر از اون مقداری که حقش هست مالیات پرداخت کنند،چون از نظر دولت یک بررسی صورت میگیرد و تعیین میکند که شما بر حسب سود خود باید این میزان مالیات پرداخت کنید اگر در افشای این اسناد و مدارک مودی اشتباه کند سودش بالاتر دیده میشود و یا حتی برعکس این مورد هم اتفاق میفتد.
اگر مالیات کمتر بدهیم به بیت المال صدمه زدیم اگر مالیات بیشتری دهیم به مجموعه خودمان صدمه زدیم پس همیشه باید کنترل و آنالیز وجود داشته باشد .والی اقتصادی بایستی دولت را به عتوان شریک خودش و مالیات را به عنوان عنصر اصلی واحد اقتصادی خودش بپذیرد
اگر شرکتی در مورد ارزش افزوده اطلاعات نداشته باشد آن مقداری هم که سود کرده است را باید مبلغ مازاد دیگری به آن اضافه کند و برای مالیات بدهد.از این رو موسسه حسابداری مالیاتی رهافام در این مسیر همراه شما خواهد بود تا مالیاتی که حق شما هست را پرداخت کنید.

ارتباط با ما

  • تهران، ابتدای بلوار کشاورز،پلاک 31 طبقه سوم جنوبی
  • 021-45293
    021-88854146
  • info@hesabdarkomak.com

دانلود بروشور

چک لیست مالیاتیت رو چک کردی؟

چک لیست مالیاتی رهافام

اظهارنامه مالیاتی چیست؟

کارنامه مالی یک سال کاری شرکت یا شخص که جهت محاسبه مالیات به سازمان امور مالیاتی ارائه می‌گردد را اظهارنامه مالیاتی می‌نامند. اظهارنامه مالیاتی عبارت است از تکمیل اسنادی که درآمد یک نهاد یا فرد را با میزان مالیات قابل پرداخت به دولت، سازمان‌های دولتی یا مودیان احتمالی محاسبه می‌کند

اظهارنامه عملکرد اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده

اظهارنامه عملکرد در واقع گزارش مالی یک سال اشخاص حقوقی و حقیقی است که برای محاسبه مالیات به سازمان امور مالیاتی کشور ارائه می‌شود.

گاهی به آن اظهارنامه عملکرد دارایی هم گفته می‌شود

یکی از انواع مالیات های غیر مستقیم ، مالیات بر ارزش افزوده می باشد که ضوابط مربوط به آن ، در قانون مالیات بر ارزش افزوده ، تعیین شده است . به طور خلاصه ، مالیات بر ارزش افزوده ، به مالیاتی گفته می شود که در هر مرحله از فرایند تولید و توزیع و واردات کالاها و خدمات ، بر مبنای ارزش افزوده ایجاد شده ، تعلق می گیرد و پرداخت کننده نهایی آن، مصرف کننده می باشد
با این حال این مالیات، باید توسط عرضه کنندگان کالاها و خدمات به سازمان امور مالیاتی کشور، پرداخت شود که این پرداخت،از طریق ابزاری،با عنوان اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده،انجام می شود

در مورد اظهارنامه ارزش افزوده بیشتر بدانید!

قوانین مالیات بر ارزش افزوده رو میدونید؟

قوانین مالیات بر ارزش افزوده

ساختار سازمانی مالیات بر ارزش افزوده

ساختار و تشکیلات مورد نیاز سازمان در سطح کشور و استان‌ها متناسب با شرایط اقتصادی هر منطقه و با توجه به شاخصهایی مانند میزان وصول مالیات، تعداد پرونده‌ها و تعداد مؤدیان بدون الزام به رعایت سطح تقسیمات کشوری با رعایت بند «الف» ماده ‌(۲۸) قانون برنامه ششم توسعه از طریق وزیر امور اقتصادی و دارایی به سازمان اداری و استخدامی کشور پیشنهاد و پس از تصویب هیأت وزیران قابل اجراء است.

خدمات مالیاتی رهافام