به موسسه مالیاتی حسابداری رهافام خوش آمدید!
موسسه حسابداری مالیاتیموسسه حسابداری مالیاتیموسسه حسابداری مالیاتی
02188854146
02145293
info@hesabdarkomak.com
تهران، ابتدای بلوار کشاورز،پلاک 31 طبقه سوم جنوبی

خدمات حسابداری

خدمات حسابداری مالیاتی رهافام

خدمات حسابداری را میتوان ،مدیریت و ارزیابی بر امور مالی یک سازمان تعریف کرد،سازمان ها برای تصمیم گیری برای آینده نیازمند اطلاعات صحیح از امور مالی شان هستند.در واقع،هدف از نگهداری سوابق حسابداری ،استفاده از آن در زمان تصمیم گیری می باشد.برای مشخص شدن اهداف سازمان،ارزیابی پیشرفت های حاصله و به کارگیری اصلاحات ضروری و..شرکت یا سازمان نیازمند دریافت خدمات حسابداری می باشد.خدمات حسابداری،تمامی امور خدماتی را که مدیریت مالی برای ارزیابی مالی یک سازمان در یک دوره مالی به آن نیازمند می باشد را شامل میشود.

هر مجموعه ای که حسابدار دارد الزاما معنیش این نیست ک نیاز به موسسات حسابداری ندارد.شما با ارتباط گرفتن با موسسات حسابداری میتوانید یک بیمه ای را داشته باشید میتوانید از یک سری خسارت هایی که ممکن است پیش آید جلوگیری کنید.
اگر مجموعه ای هرتعداد حسابدار داشته باشد میتواند با تعامل داشتن با موسسات حسابداری مالیاتی، اطلاعات خود را در این زمینه به روز نماید و از هرگونه خسارتی جلوگیری نماید،میتواند با کمک موسسه حسابداری سیستم های داخلی خودش و سیستم های مالیاتی که در حال اجرا هست را چک نماید.،ایرادات را به حداقل برساند،راهکارهای مختلف را در جهت مالیاتی که مستحقش هست را پرداخت کند.

 مراجعه به یک شرکت حسابداری و محول کردن امور مالی به آن موجب می گردد که در طی جلساتی که به منظور هماهنگ سازی روال کار برگزار می گردد، صاحبان سرمایه اطلاعات جدیدی در خصوص امور حسابرسی و امور مالیاتی بدست آورده و می توانند با بهره مندی از اطلاعات معتبر و بروز، بهترین تصمیمات را اخذ نمایند. 

شرکت های بازرگانی ، پیمانکاری ، تولیدی و صنعتی و حتی فروشگاههای کوچک هر کدام با توجه به وسعت فعالیت خود و نیز میزان مراودات مالی و تعداد پرسنلی که برایشان کار می کنند و نیز نوع فعالیت و اینکه به کار واردات می پردازند و یا ضمن برآورده کردن نیازهای داخلی به صادرات هم مشغول هستند مسایل مالی متفاوت داشته و دارای درجه ای خاص از پیچیدگی می باشند .

نحوه محاسبه مالیات وارزش افزوده ، حسابداری خرید و فروش ها ، نحوه محاسبه سود و زیان و هزینه های تمام شده ، خرید و یا واردات مواد اولیه و مراودات با شرکت های خارجی در هر یک از این شرکت ها متفاوت است و نیازمند آشنایی حسابداران با کلیه جزییات هر یک از این موراد می باشد .

ارائه ی راهنمایی و آموزش های لازم در خصوص حل مشکلات قانونی و تمامی موارد مرتبط با مالیات ( املاک، مغازه، ارث،حقوق و درآمد، اشخاص حقیقی و اشخاص حقوقی و انحلال شرکت )یکی دیگر از زمینه های فعالیت شرکت حسابداری رهافام می باشد و در این مورد امکان پاسخگویی به سوالات متقاضیان از طریق تلفن نیز وجود خواهد داشت. در صورت تمایل می توانیم یکی از کارشناسان مالیاتی خود را به منظور بررسی و ارزیابی شرایط موجود و ارائه ی راهنمایی های لازم به محل اعلام شده از سوی شما اعزام نماییم.

از آنجایی که بهره گیری از مشورت و تجربیات و دانش دیگران می تواند راهنمای خوبی برای شروع و یا ایجاد تغییرات مثبت در کارهای مختلف باشد ، بازار کار و سرمایه نیز از این قاعده مستثنی نیست و یکی از رموز موفقیت مدیران موفق بهره گیری از مشاوران مالی می باشد. از این طریق می توانید در هر زمینه ای که فعال هستید در امور اقتصادی مربوط به کسب و کار خود از جمله حسابداری، مالیات و سایر موارد مالی به یک برنامه ریزی مشخص برای بهینه سازی وایجاد یک سیستم یکپارچه دست یابید

یکی از مواردی که همواره صاحبان مشاغل باید به آن توجه داشته باشند در مورد تحریر دفاتر قانونی است که به طور مستقیم به پرداخت مالیات مربوط می شود. کاربرد اصلی این دفاتر به این منظور است که روند موارد مالی مرتبط با یک کسب و کار به طور کامل ثبت گردد تا در هنگام ارائه به اداره ی مالیات به صورت مشخص و منظم تحویل داده شوند و هیچ گونه اشتباهی در این پروسه به وجود نیاید. معمولا هر شخصی بدون داشتن اطلاعات کافی از قوانین و چگونگی تحریر دفاتر قانونی نمی تواند این کار را انجام دهد و به همین دلیل بسیاری از صاحبان مشاغل این کار را به شرکت های فعال در این زمینه برون سپاری می نمایند.

ثبت و نگهداری اسناد چه به جهت داخلی چه به جهت ارائه به سازمان های مالیاتی از اهمیتی ویژه ای برخوردار است . نگهداری فاکتور های خرید ، صدور فاکتور های فروش ، نحوه هزینه کرد سرمایه شرکت همه و همه در حفظ و نگهداری دارایی های یک موسسه جایگاه ویژه ای دارند. افرادی که در شرکتها به این کار گمارده میشوند باید علاوه بر تخصص از تعهد و امانت داری و وجدان کاری هم برخوردار بوده و نظارت مستقیم هم بر آنها حاکم باشد .

موسسه مالیاتی و حسابداری رهافام به عنوان یک ناظر می توانند کلیه نواقص و خلاهای مالی را در سازمان ها شناسایی و منابع و نقطه شروع انها را تعیین و در حل و رفع انها موثر باشد.

ارتباط با ما

  • تهران، ابتدای بلوار کشاورز،پلاک 31 طبقه سوم جنوبی
  • 021-45293
    021-۸۸۸۵۴۱۴۶
  • info@hesabdarkomak.com

بروشورها

دیگر خدمات حسابداری ما در رهافام

پشتیبانی فنی حسابداری

گزارش های فصلی،ماهانه،سالانه

تجزیه و تحلیل صورت های مالی

ارسال لیست بیمه،حقوق و دستمزد

بستن سال مالی

مشاوره در زمینه استخدام حسابدار

اعزام سرپرست مالی

برنامه ریزی برای انبار گردانی

انجام حسابداری داخلی شرکتها