به موسسه مالیاتی حسابداری رهافام خوش آمدید!
موسسه حسابداری مالیاتیموسسه حسابداری مالیاتیموسسه حسابداری مالیاتی
02188854146
02145293
info@hesabdarkomak.com
تهران، ابتدای بلوار کشاورز،پلاک 31 طبقه سوم جنوبی

استقرار تیم حسابداری و مالیاتی

استقرار کادر و نماینده جهت خدمات حسابداری

استقرار مدیر مالی و یا نماینده آن در سطوح مختلف بر حسب نیاز شرکت به صورت پاره وقت و تمام وقت و پروژه ای در موسسه حسابداری مالیاتی رهافام صورت میگیرد.

شرکت ها  با حجم مراودات مالی بسیار زیاد و متنوع می توانند علاوه بر داشتن یک واحد حسابداری از موسسات مالی بخواهند به جهت نظارت بر عملکرد واحد مالی شرکت به عنوان یک شخص بی طرف و نیز برای رصد خطاهای مالی و پیشگیری از بروز ضرر و زیان های مالی و مالیاتی عمده وارد عمل شده و شرکت را در این خصوص یاری کنند .

ارتباط با ما

  • تهران، ابتدای بلوار کشاورز،پلاک 31 طبقه سوم جنوبی
  • 021-45293
    021-۸۸۸۵۴۱۴۶
  • info@hesabdarkomak.com

انواع استقرار حسابدار .

حسابداری را می توان به دو دسته حسابداری مالی و حسابداری مدیریتی طبقه بندی کرد.

حسابداری مالی حسابداری مدیریتی

حسابداری مالی شامل تهیه صورتهای مالی دقیق است. تمرکز حسابداری مالی این است که عملکرد یک کسب و کار را تا حد امکان دقیق اندازه گیری کند. در حالی که صورت های مالی برای استفاده خارجی است، ممکن است برای استفاده مدیریت داخلی نیز برای کمک به تصمیم گیری باشد.

اصول و استانداردهای حسابداری، مانند GAAP (اصول حسابداری پذیرفته شده عمومی) ، IFRS (استانداردهای گزارشگری مالی بین المللی)، یا ASPE (استانداردهای حسابداری برای شرکت های خصوصی)، استانداردهایی هستند که به طور گسترده در حسابداری مالی مورد استفاده قرار می گیرند. استانداردهای حسابداری از این جهت مهم هستند که به همه ذینفعان و سهامداران اجازه می دهد تا صورت های مالی گزارش شده را سال به سال به راحتی درک و تفسیر کنند.

حسابداری مدیریتی اطلاعات جمع آوری شده از حسابداری مالی را تجزیه و تحلیل می کند. به فرآیند تهیه گزارش در مورد عملیات تجاری اشاره دارد. این گزارش ها به تیم مدیریت کمک می کند تا تصمیمات تاکتیکی بگیرد.

حسابداری مدیریتی فرآیندی است که به یک شرکت اجازه می‌دهد تا با بررسی حسابداری مالی، تصمیم‌گیری در مورد بهترین مراحل زیر، و سپس پخش مراحل مورد نیاز برای همه مدیران داخلی کسب‌وکار، به حداکثر کارایی دست یابد.

نمونه ای از حسابداری مدیریتی، حسابداری بهای تمام شده است. حسابداری بهای تمام شده بر تفکیک دقیق هزینه ها برای کنترل هزینه موثر متمرکز است. حسابداری مدیریتی در فرآیند تصمیم گیری بسیار مهم است.

چک لیست مالیاتیت رو چک کردی؟

چک لیست مالیاتی رهافام