به موسسه مالیاتی حسابداری رهافام خوش آمدید!
موسسه حسابداری مالیاتیموسسه حسابداری مالیاتیموسسه حسابداری مالیاتی
02188854146
02145293
info@hesabdarkomak.com
تهران، ابتدای بلوار کشاورز،پلاک 31 طبقه سوم جنوبی

مشاوره مالی و مالیاتی

ما در رهافام بهترین مشاوران مالیاتی شما هستیم!

قوانین پیچیده، بخشنامه‌های متعدد و ابهام و تعارض در قوانین، ایجاد یک گزارش مالی و ارائه آن جهت امور مالیاتی را کاری بسیار دشوار و تخصصی کرده است. این دشواری و پیچیدگی نه‌تنها باعث اتلاف وقت سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌شود، بلکه درنهایت موجب پرداخت مالیات‌هایی به‌مراتب سنگین می‌شود و خسارت‌های گاه جبران‌ناپذیری را برای شرکت‌ها و سازمان‌ها به همراه می‌آورد.

انتخاب یک مشاور مالیاتی خوب علاوه بر اینکه شما را از جریمه ها و بدهی های مالیاتی سنگین نجات می دهد ، حتی می توان کمک کند تا از تخفیف ها ، معافیت ها و کاهش قانونی مالیات بهرمند شوید.

ارتباط با ما

  • تهران، ابتدای بلوار کشاورز،پلاک 31 طبقه سوم جنوبی
  • 021-45293
    021-۸۸۸۵۴۱۴۶
  • info@hesabdarkomak.com

بروشورها

5 ویژگی مهم دریافت مشاوره امور مالیاتی

یک مشاور امور مالیاتی باید دارای تحصیلات آکادمیک در رشته‌های مالی و حسابداری باشد و علم تئوری او از امور مالی و مالیاتی بالا باشد و همچنین در حوزه علوم حسابداری دارای تخصص باشد. تا بتواند مشکلات مالی و مغایرت‌های حسابداری را رفع و رجوع کند.

تسلط و آگاهی کامل از قوانین مالیاتی و تمامی ماده‌ها و تبصره‌های موجود در این حوزه از مهم‌ترین ویژگی‌های یک مشاور متخصص است. یک مشاور با اشراف کامل بر قوانین می‌تواند موکل خود را از پرداخت مالیات‌های سنگین معاف کرده و در حل مشکلات مالیاتی یاری دهد.

تجربه کاری یک مشاور مالیاتی تاثیر مستقیمی در نتیجه کار او دارد. هرچقدر تجربه مشاوری که انتخاب می‌کنید بالاتر باشد، او با پرونده‌های بیشتری سروکار داشته و راه و چاه را به خوبی می‌شناسد. در نهایت با کمک تجربه خود، می‌تواند به شما کمک شایانی بکند.

مشاور مالیاتی باید دارای مطالعه روزانه در حوزه امور مالیاتی باشد و بطور مرتب دانسته‌های خود را به روز یا آپدیت کند. همچنین باید از اخبار روز مالیاتی کشور اطلاع داشته باشد تا بتواند در صورت برخورد با یک مورد مالیاتی جدید، آن را به بهترین نحو ممکن مدیریت کند.

تخصص و توانایی بالایی در تنظیم و نوشتن اظهارنامه‌ها و لوایح مالیاتی داشته باشد. اگر در ابتدا اظهار نامه‌ها و لایحه‌ها به درستی نوشته شوند و مغایرتی در آن‌ها مشاهده نشود، احتمال بروز مشکل و همچنین اعمال مالیات‌های سنگین به علت تشخیص مغایرت‌ها، کمتر است.