به موسسه مالیاتی حسابداری رهافام خوش آمدید!
موسسه حسابداری مالیاتیموسسه حسابداری مالیاتیموسسه حسابداری مالیاتی
02145293
info@hesabdarkomak.com
تهران، ابتدای بلوار کشاورز،پلاک 31 طبقه سوم جنوبی

حل اختلاف مالیاتی

مشاوره جهت حل مشکلات مالی و مالیاتی کسب و کارها

امور مالی برای صاحبان کسب و کارها مانند بنزین ماشین عمل می‌کند. پول کسب و کار شما را حفظ می‌کند و اگر امور نقدی خود را به درستی مدیریت کنید، کسب‌ و کارتان شما را به مقاصدی می‌برد که همیشه آرزویش را داشتید؛ از رشد سریع کسب‌ و کارتان گرفته تا بازنشستگی پیش از موعد و موارد دیگر. اگر برای مدیریت امور مالی و مالیاتی خود مشکل دارید، بهتر است از یک مشاور مالی و مالیاتی کسب و کار کمک بگیرید. درست است که مشاوره مالیاتی و مالی هزینه زیادی دارد؛ اما سرمایه‌گذاری درست برای حفظ سلامت مالی کسب و کارتان بسیار ارزشمند است.

مالیات یکی از مهم‌ترین منابع تامین مالی دولت ها است.دولت‌ها همواره سعی دارند با ایجاد سیستم کارآمد به بهترین شکل مالیات را از مودیان مالیاتی وصول نمایند تا از این راه هزینه های دولت را تامین کند.اما در ایران با فرار گسترده مالیاتی مواجه هستیم. دولت درصدد است تا با ایجاد سیستم ها و سامانه هایی دریافت و محاسبه مالیات را از اشخاص حقیقی و حقوقی به صورت سیستماتیک طبق قانون مالیاتهای مستقیم انجام دهد.

طبق قانون مالیاتهای مستقیم موظفند تا در یک بازه زمانی خاص نسبت به تحویل برگ اظهارنامه مالیاتی به سازمان امور مالیاتی اقدام نمایند. هر چند که مدتی است ثبت اظهارنامه مالیاتی به صورت سیستمی و الکترونیکی انجام می شود همه ساله در ایام تحویل برگه اظهارنامه مالیاتی در حال حاضر در پایگاه الکترونیکی سازمان امور مالیاتی ثبت می شود اختلافاتی بین مودیان مالیاتی و سازمان امور مالیاتی ایجاد می شود.

مشاوره مالیاتی و مالی کسب و کارهای کوچک چیست و چه کاری انجام می‌دهد؟
مشاوره مالیاتی و مالی به شما کمک می‌کند تا سرمایه‌ کسب و کارتان را به حداکثر برسانید و کمترین مالیات را بپردازید. عملی‌ترین بخش در مورد مدیریت امور مالی کسب و کار شما این است که کسب و کار شما را زنده نگه می دارد؛ نکته اینجاست که شما کسب و کار را تنها برای صرفه‌جویی در آن راه‌اندازی نکرده‌اید و به دنبال سود و رونق در کار خود هستید. مدیریت صحیح امور مالی کسب و کار در رسیدن به این هدف به شما کمک خواهد کرد.لیستی از خدماتی که یک مشاور مالی برای صاحبان مشاغل ارائه می‌دهد عبارتند از:

استراتژی های خرج کردن و پس انداز کردن.
الزامات مالیاتی
حساب های پیشنهادی برای راه اندازی کسب و کار شما.
مدیریت جریان نقدی
تجزیه و تحلیل سود و زیان.

چه کسی به مشاوره مالیاتی و مالی، برای کسب و کار خود نیاز دارد؟

اگر تجربه کمی دارید و در ابتدای راه هستید، استخدام یک مشاور مالی و مالیاتی از نیازهای اساسی کسب و کار شما است. بسیاری از کسب و کارها در چند سال اول شکست می‌خورند و این موضوع اغلب به دلیل برنامه‌ریزی ضعیف و اشتباهات پرهزینه و عدم آگاهی در زمینه قوانین مالیات است. تخصص یک مشاور مالی کمبود تجربه شما را با ارائه مشاوره مالیاتی و مالی جبران خواهد کرد.

ارتباط با ما

  • خیابان آزادی خیابان کامرانی کوچه احمدی پلاک 3
  • 021-12345678
    021-12345678
  • support@consultio.com

بروشورها

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است