به موسسه مالیاتی حسابداری رهافام خوش آمدید!
موسسه حسابداری مالیاتیموسسه حسابداری مالیاتیموسسه حسابداری مالیاتی
02188854146
02145293
info@hesabdarkomak.com
تهران، ابتدای بلوار کشاورز،پلاک 31 طبقه سوم جنوبی

حل اختلاف مالیاتی

ما در رهافام برای مشکلات مالیاتی شما راه حل ساده ای داریم!

امور مالی برای صاحبان کسب و کارها مانند بنزین ماشین عمل می‌کند. پول کسب و کار شما را حفظ می‌کند و اگر امور نقدی خود را به درستی مدیریت کنید، کسب‌ و کارتان شما را به مقاصدی می‌برد که همیشه آرزویش را داشتید؛ از رشد سریع کسب‌ و کارتان گرفته تا بازنشستگی پیش از موعد و موارد دیگر. اگر برای مدیریت امور مالی و مالیاتی خود مشکل دارید، بهتر است از یک مشاوره مالی و مالیاتی کسب و کار کمک بگیرید. درست است که مشاوره مالیاتی هزینه زیادی دارد؛ اما سرمایه‌گذاری درست برای حفظ سلامت مالی کسب و کارتان بسیار ارزشمند است.

شما با مشاوره مالیاتی در موسسه مالیاتی حسابداری رهافام در اصل از ضررهای آینده کسب و کار خود  جلوگیری میکند و با این کار کسب وکار خودتان را بیمه میکنید.

مالیات یکی از مهم‌ترین منابع تامین مالی دولت ها است.دولت‌ها همواره سعی دارند با ایجاد سیستم کارآمد به بهترین شکل مالیات را از مودیان مالیاتی وصول نمایند تا از این راه هزینه های دولت را تامین کند.اما در ایران با فرار مالیاتی مواجه هستیم. دولت درصدد است تا با ایجاد سیستم ها و سامانه هایی دریافت و محاسبه مالیات را از اشخاص حقیقی و اشخاص حقوقی به صورت سیستماتیک طبق قانون مالیاتهای مستقیم انجام دهد.

طبق قانون مالیاتهای مستقیم،مودیان موظفند تا در یک بازه زمانی خاص نسبت به تحویل برگ اظهارنامه مالیاتی به سازمان امور مالیاتی اقدام نمایند. هر چند که مدتی است ثبت اظهارنامه مالیاتی به صورت سیستمی و الکترونیکی انجام می شود همه ساله در ایام تحویل برگه اظهارنامه مالیاتی در حال حاضر در پایگاه الکترونیکی سازمان امور مالیاتی ثبت می شود اختلافاتی بین مودیان مالیاتی و سازمان امور مالیاتی ایجاد می شود.

مشاوره مالیاتی کسب و کارهای کوچک چیست و چه کاری انجام می‌دهد؟

مشاوره مالیاتی به شما کمک می‌کند تا سرمایه‌ کسب و کارتان را به حداکثر برسانید و کمترین مالیات را بپردازید. عملی‌ترین بخش در مورد مدیریت امور مالی کسب و کار شما این است که کسب و کار شما را زنده نگه می دارد؛ نکته اینجاست که شما کسب و کار را تنها برای صرفه‌جویی در آن راه‌اندازی نکرده‌اید و به دنبال سود و رونق در کار خود هستید. ما در موسسه مالیاتی رهافام با مدیریت صحیح امور مالی کسب و کار در رسیدن به این هدف به شما کمک خواهیم کرد.لیستی از خدماتی که یک مشاور مالیاتی برای صاحبان مشاغل ارائه می‌دهد عبارتند از:

استراتژی های خرج کردن و پس انداز کردن.
الزامات مالیاتی
حساب های پیشنهادی برای راه اندازی کسب و کار شما.
مدیریت جریان نقدی
تجزیه و تحلیل سود و زیان.

چه کسی به مشاوره مالیاتی ، برای کسب و کار خود نیاز دارد؟

 

اگر تجربه کمی دارید و در ابتدای راه هستید، استخدام یک مشاور مالی و مالیاتی از نیازهای اساسی کسب و کار شما است. بسیاری از کسب و کارها در چند سال اول شکست می‌خورند و این موضوع اغلب به دلیل برنامه‌ریزی ضعیف و اشتباهات پرهزینه و عدم آگاهی در زمینه قوانین مالیات است. تخصص یک مشاوره مالی کمبود تجربه شما را با ارائه مشاوره مالیاتی جبران خواهد کرد.

ارتباط با ما

  • تهران، ابتدای بلوار کشاورز،پلاک 31 طبقه سوم جنوبی
  • 021-45293
    021-88854146
  • info@hesabdarkomak.com

دانلود بروشور

چک لیست مالیاتیت رو چک کردی؟

چک لیست مالیاتی رهافام